Nadan Vidošević čestitao hrvatskoj policiji dan Sv. Mihovila

DSC_5603“Na današnji blagdan Sv. Mihovila koji je zaštitnik policije, htio bih čestitati hrvatskoj policiji koja je od 1991. godine sudjelovala u stvaranju i obrani ove države. Danas kada je naša zemlja ekonomski ugrožena policija osim svoje prvotne zadaće omogućavanja opće sigurnosti za sve građane ove zemlje, ima i specifičnu ulogu u sprječavanju gospodarskog kriminala.” izjavio je Nadan Vidošević susrevši se s predstavnicima policije, vojske i udruga hrvatskih branitelja povodom blagdana Sv. Mihovila i dana Grada Trilja.

Tom je prigodom sudjelovao i na svečanoj misi ispred župne crkve Nebeskog zaštitnika, a koncelebraciju je predvodio mons. dr. Ivan Čubelić, splitsko-makarski generalni vikar, uz župnika Trilja i cetinskog dekana don Stipu Ljubasa, sinjske franjevce te svećenike Cetinskog dekanata. Nakon mise Nadan Vidošević je prošetao i tradicionalnim robno-stočnim sajmom na kojem je kupio balote te prisustvovao zanimljivom kulturno-zabavnom programu. U prijepodnevnoj procesiji i svečanoj misi nazočili su i predstavnici gradskih vlasti, policije, HV-a, udruga hrvatskih branitelja, učitelji i školska djeca.

Ovaj događaj pohodili su i mnogi drugi uglednici, među kojima župan Splitsko-dalmatinski Ante Sanader, gradonačelnik Trilja Ivan Šipić, zapovjednik hrvatske ratne mornarice admiral Ante Urlić te ravnatelj splitske bolnice Dujomir Marasović.

Ocjena 1Ocjena 2Ocjena 3Ocjena 4Ocjena 5 (6 glasova, ocjena: 3.67)